Diecézne stretnutie mládeže

V dňoch 5. – 7. júla 2013 sa v Rožňave uskutoční Diecézne stretnutie mládeže našej Rožňavskej diecézy. Srdečne vás pozývam, a spolu s vami aj vašich kamarátov a priateľov, na toto stretnutie, na ktorom môžete zažiť novým spôsobom radosť z Božej prítomnosti v spoločenstve mnohých mladých ľudí. Súčasťou programu budú sväté omše, modlitby chvál, nočná adorácia, krížová cesta s bohoslovcami, koncert mladých, spoločenstvo, prednášky, možnosť osobného rozhovoru z kňazmi, opekačka, kultúrny program mladých, exkurzia v biskupskom sídle a rožňavskej kalvárii a stretnutie s otcom biskupom Vladimírom Filom. Tešíme sa na vás; nenechajte si ujsť možnosť spoznať nových ľudí, kamarátov a priateľov. Na záverečnú slávnostnú svätú omšu v nedeľu 7. júla o 10. hodine, ktorú bude celebrovať diecézny biskup Mons. Vladimír Filo, pozývame aj vás ostatných, aj tých skôr narodených.

Informácie pre účastníkov:

- príchod do Rožňavy na stretnutie je v piatok 5. júla 2013
- účastnícky poplatok za účasť na stretnutí je 5 eur na osobu (platí sa po príchode pri registrácii)
- ubytovanie bude v miestnej cirkevnej základnej škole (je potrebné si vziať karimatku a spacák)
- je potrebné vziať si teplé oblečenie (nikdy nevieme, kedy sa nám zídu)
- vziať si aj zdravotnú kartu; v prípade neplnoletosti kontakt na rodiča a vyplnený súhlas s podpisom rodiča
- nezabudnúť na predpísané lieky (aj na alergiu)
- pribaliť si aj sviečku, pršiplášť (dáždnik), vhodnú obuv a, samozrejme, dobrú náladu
- záver stretnutia je v nedeľu 7. júla 2013 cca o 16:30 hod.

zo stránky http://www.burv.sk/diecezne-stretnutie-mladeze/

5.-.7.júl 2013 - diecézne stretnutie mládeže